Meist

Kes me oleme?

Oleme kaks venda, kes otsustasid ~12 aastat tagasi hakata Kesk-Eestis mööblit müüma. Kuna endal oli suur huvi just antiikmööbli ja esemete vastu, siis sai sellele ka ettevõtlik hoog sisse antud. 

Mis me teeme?

Asume kaunis Põltsamaa linnas, Õuna tänav 8. Meie poodi on alati oodatud need, kes hindavad ainulaadseid ja kvaliteetseid mööbliesemeid. Pakume laias valikus antiikmööblit ja antiikesemeid, sealhulgas vitriinkappe, söögilaudu, söögilauakomplekte, toole, maale, muusikamängijaid, diivanilaudu, diivanikomplekte, tugitoole, voodeid, riidekappe, klavereid, lillepostamente, õmblusmasinaid ja tarvikuid, lühtreid, kirste, kirjutuslaudu, hõbedat, peegleid ja palju muud.

Lisaks antiikmööblile leiate meie valikust ka kaasaegset mööblit, mis vastab rohkem näiteks tänapäeva sisekujunduse trendidele. Pakume alati ausat kaupa – kõik, mida näete piltidel, vastab täielikult tegelikule kaubale. Kui esemel on defekte, teeme sellest alati selge ja täpse foto, et te teaks, mida oodata.

Meie eesmärk on pakkuda teile kõrgeima kvaliteediga mööblit ja antiikesemeid, mis lisavad teie kodusse unikaalsust ja ajalugu. Tule külla ja avasta meie suurepärane valik – oleme kindlad, et leiad midagi erilist!

Tagasiside

Ostsin siit poest 19. sajandi kummuti ja olen äärmiselt rahul! Mööbliese on suurepärases seisukorras ja vastab täpselt kirjeldusele. Kaivo olid väga abivalmis ja professionaalne. Soovitan soojalt!

Maria

Olen suur antiikmööbli austaja ja see pood on tõeline aare! Iga ese siin on ainulaadne ja autentne. Leidsin endale siit täiusliku diivani ja hoian kindlasti ka edaspidi toodetel silma peal.

Kristin

Leidsin siit vanaaegse söögilaudkomplekti, mis on lisaks oma suurepärasele välimusele oli ka väga hea hinnaga. Absoluutselt parim hinna ja kvaliteedi suhe! 

Anna-Mari

Ostsin antiikse peegli ja kartsin, et see võib transpordi käigus kahjustada saada. Kuid pood pakkis eseme väga hoolikalt ja tarnimine toimus sujuvalt. Super teenindus!

Eva
Shopping Cart
Scroll to Top
HELISTA KOHE!